Dlaczego my

Naszym podstawowym celem jest zapewnienie wsparcia firmom i instytucjom w przezwyciężaniu problemów komunikacyjnych, które towarzyszą wszelkim działaniom podejmowanym w środowisku międzynarodowym. Realia współczesnego biznesu wymuszają konieczność znajomości języków obcych oraz uwarunkowań kulturowych, które są podstawowymi czynnikami zapewniającymi skuteczną i precyzyjną komunikację. Tego typu wyzwania zawsze pojawiają się w przypadku ekspansji na zagraniczne rynki, gdy zachodzi potrzeba stworzenia międzynarodowego zespołu, organizowania regularnych telekonferencji, zarządzania złożonym łańcuchem dostaw lub procesem produkcji itd.

Dla biznesu i instytucji

doskonale rozumiemy potrzeby językowe firm i zatrudnianych przez nie profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie metodyki nauczania osób dorosłych i wiemy jak zorganizować merytoryczne szkolenia językowe dla tej grupy odbiorców.

Bogate doświadczenie

w ciągu wielu lat obecności na rynku usług językowych dla biznesu poznaliśmy specyfikę wielu branż, dzięki czemu jesteśmy dziś w stanie zaoferować bogaty zestaw specjalistycznych szkoleń językowych przeznaczonych dla konkretnych grup zawodowych.

Najwyższa jakość

stale dążymy do tego, aby nasze szkolenia były angażujące, ciekawe, a uczestnictwo w nich, oprócz wiedzy i rozwoju umiejętności, dawało słuchaczom przyjemność. Możliwe jest to dzięki wypracowaniu własnego standardu nauczania, opracowaniu autorskich materiałów oraz zatrudnianiu wyspecjalizowanej kadry filologów.

Innowacyjność

bardzo aktywnie obserwujemy własną branże i śledzimy aktualne standardy świadczenia usług językowych. Regularnie wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie stale pozytywnie zaskakiwać klienta.

Skuteczność

wszystkie realizowane przez nas projekty językowe ukierunkowane są na osiągnięcie konkretnego celu. Postęp prac jest stale monitorowany, a jeśli zachodzi potrzeba, wdrażane są działania korygujące.

Komunikacja

pozostajemy w ciągłym kontakcie z klientem i kursantami, dzięki czemu zawsze dysponujemy aktualnymi informacjami i mamy pełen obraz stanu realizacji zlecenia.

Kompleksowość

oprócz samej docelowej usługi, w ramach jej świadczenia w cenie zapewniamy wiele dodatkowych rozwiązań. W przypadku kursów jest to min. pełna obsługa administracyjna obejmująca dostęp do e-sekretariatu oraz działania dodatkowe mające podtrzymać wysoki poziom motywacji kursantów i zaangażowania w naukę.

Konkurencyjność

świadcząc nasze usługi szkoleniowe, konsultingowe i tłumaczeniowe, zapewniamy najlepszy stosunek jakości do ceny, biorąc pod uwagę kompleksowość obsługi i szereg działań dodatkowych zapewnionych w cenie.

Współpraca z Ling Project to przede wszystkim:

- zminimalizowanie ryzyka wynikającego z nieprecyzyjnej komunikacji;
- pełne wykorzystanie potencjału jaki niosą ze sobą kontakty z zagranicznym kontrahentami;
- większa pewność siebie w działaniach podejmowanych na polu międzynarodowym;
- korzyści wizerunkowe.

Aby realizować te cele, przygotowaliśmy kompleksową ofertę usług językowych obejmującą kursy językowe dla firm i instytucji, konsulting językowy oraz tłumaczenia.

Dlaczego my

Nasza siedziba mieści się w Poznaniu, jednak usługi świadczymy na terenie całej Polski.
Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, aby przedstawić szczegóły potencjalnej współpracy, omówić metody i techniki nauczania jakie wykorzystujemy na zajęciach, zaaranżować lekcję pokazową oraz odpowiedzieć na wszystkie nasuwające się pytania. Na pewno będziemy w stanie zaproponować rozwiązania, które przyniosą Państwa organizacji realne korzyści. Całą naszą energię i entuzjazm włożymy w to, aby nasi nowi kursanci szybko odczuli pozytywną różnicę w zakresie własnych kompetencji komunikacyjnych i dołączyli do grona osób potrafiących płynnie porozumiewać się w języku obcym. Gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Złóż zapytanie ofertowe


Złóż zapytanie ofertowe